Kolektīvs

Mūsu speciālistus vieno pārliecība, ka ikvienā situācijā jāatrod vislabākais risinājums, sākot no efektīvākā tīrīšanas līdzekļa izvēles un beidzot ar ātru reaģēšanu, ja nepieciešama tehniskā palīdzība. Jūsu gandarījums par rezultātu un uzticēšanās ir mūsu labākā alga.

Iepazīstiet mūsu speciālistus!

 

Administrācija

Egils Ozoliņš

valdes priekšsēdētājs

telefons: 67566306

e-pasts: egils@vvt.eu

Aiga Ozoliņa

izpilddirektore

telefons: 67566306

e-pasts: aiga@vvt.lv

 

Anda Muceniece

finanšu daļa

telefons: 67566306, fakss:

67566305

e-pasts: anda@vvt.lv

Elza Ozoliņa

mārketings

telefons: 26002518; 67566306

e-pasts: elza@vvt.lv

 

Pārdošanas daļa

Aldis Ķibēns

pārdošanas vadītājs

telefons: 67566306, 67569460

e-pasts: aldis@vvt.lv

 

 

Ivars Āboltiņš

telefons: 29570998, 67566306

e-pasts: ivars@vvt.lv

Ilze Garanča

telefons: 28816329, 67566306

e-pasts: ilze@vvt.lv

Guntis Lielbārdis

telefons: 27088063, 67566306

e-pasts: guntis@vvt.lv

Diāna Bačkure

telefons: 29807721, 67566306

e-pasts: diana@vvt.lv

 

Birojs

Elita Lakstīgala

telefons: 67566306, 67569460, 25919301 

fakss: 67566305

e-pasts: info@vvt.lv

Dace Raipala

telefons: 67566306, 67569460, 25919301

fakss: 67566305

e-pasts: dace@vvt.lv

 

Iveta Banga

telefons: 27076553, 67566306

e-pasts: iveta@vvt.lv

 

 

Tehniskais personāls un loģistika

Ilmārs Vabulis

Ģirts Dobrājs

Edgars Lakstīgala

Edgars Minčenoks

Jānis Vaivods

Māris Koškins

Vasīlijs Gamors