Fimap

06022017

 

FIMAP - affordable cleaning

SAMAZINA ŪDENS UN ĶĪMIJAS PATĒRIŅU

 

 

FSS

Fimap Solution Saver

Ūdens un ķīmijas daudzums tiek dozēts atsevišķi, tādejādi nodrošinot procentuāli nepieciešamo ūdens un ķīmijas patēriņu, atkarībā no netīrības pakāpes.

FWF

Fimap Water Flow

Darbojas pēc šķīduma principa (ūdens + ķīmija), kas tiek izdalīts (izsmidzināts) uz birstēm vienmērīgi, pat pie samazināta plūsmas ātruma, nodrošinot vienmērīgu un perfektu uzkopšanu.

Eco ON/OFF

Eco ON/OFF sistēma automātiski apstādina šķīduma padevi, kad uzkopšanas birstes nav ieslēgtas.

EcoMode

EcoMode ierīce,

ierīce, kas kontrolē un samazina šķīduma (ūdens + ķīmija) patēriņu, uzkopšanas laikā.

Atsaucoties uz visu augstāk minēto, ūdens un ķīmijas patēriņš tiek samazināts līdz pat 50%

 

FIMAP mašīnas aplūko ŠEIT

FIMAP - affordable cleaning

ENERĢIJAS TAUPĪŠANA

 

 

FES

Fimap Energy Saver

Industrializācija, jaunākās paaudzes tehnoloģijas un materiālu izmantošana, risinājumi pēc jaunākajām dizaina metodēm. Tas viss ļauj samazināt komponentu skaitu mašīnas izstrādei un līdz ar to samazināt tās svaru un palielināt efektivitāti. Mašīnas enerģijas patēriņš tiek samazināts līdz pat 35 %.

EcoMode

EcoMode ierīce,

lai samazinātu enerģijas patēriņu

Start&Stop

Kad mašīna ir neitrālā stāvoklī un netiek lietota uzkopšanai, tīrīšanas šķīduma padeve tiek automātiski apstādināta, tāpat kā birstes un tās tiek paceltas uz augšu. Šis process notiek bez operatora palīdzības, lai ietaupītu šķīduma un enerģijas patēriņu.

Enerģijas patēriņa samazināšana un optimizēšana, realizē līdz pat 35 % autonomijas pieaugumu

FIMAP - affordable cleaning

LAIKA IETAUPĪŠANA

 

 

iD – Intelligent Drive

iD – Intelligent Drive

Intuitīvā braukšanas sistēma atvieglo mašīnas vadīšanu jebkuram operātoram: tā ir viegli vadāma, ikonas, kas skaidri norāda uz katras funkcijas darbību, tādejādi saprotamas jebkuram, neatkarīgi no valodas, kurā operators runā. Pateicoties programmu izvēlei, ir iespējams izvēlēties vienu no 4 mazgāšanas programmām – pārsūtīšana, žāvēšana, mazgāšana + žāvēšana, tikai mazgāšana.

FNC

Fimap Noise Canceling

Tiek samazināts akustiskais spiediena līmenis, kamēr mašīna tiek darbināta, tādejādi padarot uzkopšanu patīkamāku tās lietotājam un samazinot trokšņa līmeni uzkopšanas apkārtnē. Pateicoties zemajam trokšņu līmenim, Fimap mašīnas ir iespējams izmantot vietās, kur šis faktors spēlē lielu lomu, kā arī uzkopšana var norisināties dienas maiņās, novēršot dārgākas nakts maiņas.

EcoMode

EcoMode ierīce,

samazina trokšņa līmeni līdz pat 54 dB (A)

 

FIMAP mašīnas aplūko ŠEIT