GREENSPEED

01022016

Par Greenspeed:

Greenspeed® ir starptautiski reģistrēta preču zīme, kas ir daļa no Nīderlandes starptautiskā MGS International, Rijswijk-ZH uzņēmuma- profesionālās uzkopšanas industrijas vairumtirgotājs. 

Greenspeed izstrādātā produkcija ir ar lielu uzsvaru uz ilgtspējīgu, videi draudzīgu, drošu, ērtu, efektīvu un augstiem higiēnas standartiem nodrošinātu profesionālo tīrīšanu. Lai nodrošinātu augstākos standartus profesionālajā uzkopšanā, Greenspeed nepārtraukti attīstās un izstrādā arvien jaunas inovācijas.

 

Inovatīvais Click`M koncepts:

Pateicoties inovatīvajai Click`M magnētu sistēmai, mops tiek piestiprināts pie pēdas ar magnētu palīdzību. Nepieciešami tikai 4 argumenti, lai pārliecinātos par inovatīvās sistēmas funkcionalitāti un kvalitāti:

1) Higiēna: pateicoties magnētu sistēmai, mops tiek ļoti blīvi piestiprināts pie pēdas, kas izslēdz baktēriju uzkrāšanos starp pēdu un mopu.

2) Ergonomika: magnēti ātri un bez liekām darbībām pievelk mopu klāt pie pēdas. Nav nepieciešamas tīrītāja liekas kustības, lai piestiprinātu mopu pie pēdas.

3) Efektivitāte: mops vienmēr piestiprināsies tieši zem pēdas (mops nenoslīdēs, to vienmēr varēs piestiprināt ar pirmo piegājienu). Lai noņemtu mopu no pēdas, Greenspeed mopiem ir iestrādātas speciālas cilpiņas, aiz kurām ērti un viegli mops noņemams no pēdas.

4) Ilgtspēja: Greenspeed mopus var mazgāt vairāk kā 500 reizes.

Sprenkler Basic mopa kāts:

Sprenkler Basic ir alumīnija kāts ar integrētu ūdens tvertni tajā. Nodrošina ātru un ērtu uzkopšanu. Lielisks risinājums vietās, kur ūdens nav brīvi pieejams. 

Uzspiežot uz kāta roktura (augšpusē) uz grīdas izsmidzināsies ūdens (no kāta apakšas). Kāta sistēma nodrošina 3 spēcīgas ūdens strūklas. Spiediens nemainās, kaut vai ūdens līmenis tvertnē krities par 70 %. Viena tvertnes uzpilde (450 ml) paredzēta, maksimāli, 100 muzkopšanai.

Greenspeed preces mūsu mājaslapā