Sākums Biežāk uzdotie jautājumi
Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pasūtīt profesionālos tīrīšanas līdzekļus un iekārtas?

1. Sazinieties ar mums! 2. Uzklausīsim jūsu vēlmes un vienosimies par ērtāko tikšanās laiku jūsu telpās. Apskatīsim darba vidi, virsmas, iepazīsimies ar uzkopšanas darba specifiku, lai piedāvātu jūsu vajadzībām efektīvākos risinājumus. 3. Piedāvāsim individuālus uzkopšanas risinājumus. Vienosimies par sadarbību un nodrošināsim jums individuālu pieeju e-pasūtījumu sistēmai. Tajā jūs ērti varēsiet izvēlēties un pasūtīt tīrīšanas līdzekļus, higiēnas preces un inventāru, kas piemērotas tieši jūsu darbam. Ja nepieciešams, izstrādāsim arī individuālu higiēnas plānu jūsu uzņēmumam. 4. Saņemiet izvēlētos tīrīšanas līdzekļus un iekārtas jau nākamajā darba dienā Rīgā, vai saskaņā ar piegādes grafiku jebkurā vietā Latvijā!

Kāpēc ir izdevīgi lietot e-pasūtījumu sistēmu?

1. Ietaupiet laiku! Jums nebūs jāsalīdzina simtiem preču, lai izvēlētos piemērotākos tīrīšanas līdzekļus. Jūs varēsiet izvēlēties produktus, kas atlasīti speciāli jūsu vajadzībām. Individuāls katalogs – vairāki varianti izvēlei un nekā lieka! 2. Ērts darbarīks. Jūs varēsiet ērti pārskatīt un veikt pasūtījumus arī uz vairākām piegādes adresēm, redzēt pasūtījumu vēsturi pa piegādes adresēm, izmantot akcijas un īpašos piedāvājumus. Palīgs uzņēmuma resursu plānošanā un analīzē! 3. Pasūtīšana 24/7. Ērti veikt pasūtījumus jebkurā diennakts laikā no jebkura datora, planšetdatora vai pat viedtālruņa.

Kādi ir piegādes nosacījumi?

Piegāde Rīgā – 1 darba dienas laikā, piegāde citviet Latvijā – saskaņā ar loģistikas grafiku, kuru jūs variet noskaidrot sazinoties ar mums. Nodrošinām bezmaksas piegādi pasūtījumiem virs 50 € (bez PVN). Nelielākiem pasūtījumiem piegādes maksa ir 7 € Pasūtītās preces darba laikā bez piegādes maksas ir iespējams saņemt arī mūsu birojā Rīgā, Ganību dambī 7a.

Kā rīkoties, ja esmu nozaudējis savu e-pasūtījumu sistēmas paroli?

Lūdzu, sazinieties ar mums, atjaunosim jūsu pieejas datus nosūtot tos uz jūsu e-pasta adresi. Pasūtījumus varat pieteikt arī pa tālruni 67566306 vai info@vvt.lv.   Neatradāt savu jautājumu? Palīdzēsim!  
Mūsu pārstāvētie zīmoli