Sākums Par mums
Par mums

Viss tīrīšanai!

Viss visapkārt tīrs jeb VVT, ir profesionālo higiēnas preču, telpu mazgāšanas līdzekļu un inventāra piegādātājs uzņēmumiem Latvijā un Lietuvā. Mēs palīdzam jums nodrošināt pašsaprotamo – tīru darba vidi, kurā ērti un droši justies arī jūsu klientiem.

Iesākums tīrībai ir domas skaidrība

Uzņēmums dibināts 1998. gadā ar skaidru mērķi – palīdzēt uzņēmumiem veltīt vairāk laika to pamatdarbībai, jautājumus par tīrīšanas līdzekļu izvēli un risinājumiem uzticot šīs jomas ekspertiem. Vairāku gadu laikā Viss visapkārt tīrs ir iemantojis augstu klientu novērtējumu, pateicoties rūpīgai preču atlasei, teicamam garantijas un pēcgarantijas servisam un uz rezultātu orientētai sadarbībai.

Pārstāvam

Viss visapkārt tīrs ir oficiālais Essity Tork, Hagleitner Hygiene International, Greenspeed, Ecolab, Vermop, Dreumex, Columbus, Fimap, Meiko, Wesco pārstāvis Latvijā.

Rūpes par vidi

Tāpat kā mūsu produktu klāstā, arī ikdienas darbā tiecamies vairot videi draudzīgu pieeju –paši lietojam ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus, šķirojam papīru un neatbalstām nelietderīgu resursu izmantošanu. Esam pārliecināti, ka ekonomiskums, efektivitāte, vide un veselība ir būtiskas vērtības, kas pelnījušas vērību ilgtermiņā un nākotnē kļūs aizvien noteicošākas.

 „Tīrība ir aktuāla vienmēr neatkarīgi no labiem vai sliktiem laikiem. Priecājamies, ka varam jums piedāvāt risinājumus, kurus paši esam pārbaudījuši praksē un atzinuši par labākajiem.”
Egils Ozoliņš, SIA Viss visapkārt tīrs vadītājs Sazinieties ar mums – priecāsimies sadarboties!

Mūsu pārstāvētie zīmoli